jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۱۰۰۲۷   ۱۳ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مهدی چمران، رئیس سابق شورای شهر تهران شنبه 11 خرداد 98 در استودیو ایرانصدا حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی ایرانصدا و فضای مجازی رادیو، مهدی چمران با حضور در استودیوی ایرانصدا به بازگویی مشاهدات و خاطرات خود در طول 70 سال زندگی شخصی و فعالیت‌های سیاسی خود پرداخت.
وی در گفت‌وگوی چهار ساعته خود در برنامه گام دوم از روند شکل‌گیری و تثبیت انقلاب اسلامی ایران گفت و همچنین به ذکر خاطرات ناگفته از زندگی سیاسی خود در سه بخش دوران نوجوانی تاپیروزی انقلاب اسلامی، از بهمن 57 تا شرکت در انتخابات شورای شهر تهران و دوره اخیر فعالیت‌های سیاسی خود و همچنین بیان مشاهدات خود از شخصیت و ویژگی‌های شهید مصطفی چمران پرداخت. این برنامه که با اجرای حسن شمشادی تولید شده است در چند بخش روی پایگاه تاریخ شفاهی ایرانصدا قرار خواهد گرفت. ویژه‌برنامه گام دوم، برنامه گفت‌وگو محوری است که در هر قسمت میزبان یکی از شخصیت‌های برجسته کشور با هدف بیان تاریخ شفاهی و زندگی شخصی و سیاسی مهمانان تولید و پخش می‌شود. این گفت‌وگو به‌زودی در ایرانصدا منتشر خواهد شد که علاقه‌مندان می‌توانند نرم‌افزار تلفن همراه ایرانصدا را برای سیستم عامل اندروید و آی‌او‌اس از نشانیiranseda.ir به صورت رایگان دریافت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری‌ های نوین، افزایش چشمگیر و گسترش روزافزون اطلاعات، دسترسی به منابع پردازشی پرسرعت و با ظرفیت بالا، به یکی از نیازهای اصلی و بنیادین مراکز پژوهشی و کسب‌ و کارها تبدیل شده و در پایداری و تداوم توسعه اقتصاد دیجیتالی، امری اجتناب‌ناپذیر است.

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

27 اردیبهشت هر سال به‌عنوان روز جهانی جامعه اطلاعاتی (روز ارتباطات و روابط عمومی) گروه زیادی از استادان و دانشجویان ارتباطات در كنار شاغلان و فعالان این حوزه در دستگاه‌ها و نهادها و ادارات مختلف در بخش خصوصی و دولتی تكریم و احترام می‌شوند و به پاسداشت این روز همت می‌گمارند.

ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر