jamejamonline
مرکزی عمومی کد خبر: ۱۲۰۹۳۹۷   ۱۱ خرداد ۱۳۹۸  |  ۱۳:۳۹

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی از دستگیری دو قاچاقچی متواری و تحت تعقیب در استان مرکزی با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) و نیروی انتظامی خبر داد.

دستگیری دو قاچاقچی تحت تعقیب در استان مرکزی

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی استانداری مرکزی، بهروز اکرمی معاون سیاسی استاندار در اینباره اظهار کرد: یکی از اراذل و اوباش شهرستان اراک در آبان ماه سال گذشته به اتهام فروش ۱۱ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی از نوع هروئین متواری شده و تحت تعقیب بود.

وی افزود: نامبرده با حضور درپاکدشت تهران با ادامه کارهای خود نسبت به توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان پاکدشت و اراک اقدام می‌کرد که با اقدامات به عمل آمده از سوی مجموعه نیروی انتظامی و سربازان گمنام امام زمان (عج) استان به همراه ۵ نفر از مرتبطین با ۵ کیلو گرم هروئین شناسایی و دستگیر شدند.

معاون سیاسی استاندار گفت: براساس اطلاعات به دست آمده نامبرده طی چندماه گذشته ۳۰۰ کیلو ماده مخدر در سطح استان توزیع کرده است.

اکرمی گفت: یکی دیگر از قاچاقچیان نیز با ۳۰۵ کیلو ماده گل (ماری جوانا) متواری شده بود، نیز تحت تعقیب قرار گرفت.

وی ادامه داد: نامبرده که فعالیت خود را به ورامین منتقل کرده بود، شناسایی و دستگیر شد و هنگام دستگیری ۳۰۰ نشا و بوته گل (ماری جوانا) از وی کشف شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری تصریح کرد: در ۹ خرداد ماه نیز با رصدهای به عمل آمده از یک دستگاه خودرو حدود یک کیلو گرم مواد مخدر از نوع هروئین کشف و ضبط گردید.

اکرمی با تقدیر از تلاش‌های سربازان گمنام امام زمان و مجموعه نیروی انتظامی، دستگاه‌های امنیتی و قضائی استان خاطر نشان کرد: استان مرکزی در عرصه مبارزه با مواد مخدر در زمره استان‌های برتر کشور است و امیدواریم با تقویت همکاری همه نهادها و دستگاه‌های اجرایی و مشارکت مردمی بتوانیم در امر مبارزه با مواد مخدر اقدامات موثرتری را به انجام برسانیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: