jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۷۲۳۷   ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

ابراهیم قاسمپور بازیکن سابق تیم ملی ایران و کارشناس فوتبال با اشاره به امضای قرارداد با ویلموتس در خارج از ایران گفت: «اولین‌بار است که چنین چیزی را می‌شنوم.

اصولش این بود که اگر مشکل خاصی نبود قرارداد در کشور بسته می‌شد ولی با این تفاسیر فکر می‌کنم شأن فدراسیون رعایت نشد. در شأن فوتبال یک مملکت نیست که رئیس آن برود در کشور دیگری قرارداد سرمربی‌اش را ببندد.» قاسمپور در ادامه گفت: «فکر می‌کنم این سفر هم زیارت است، هم سیاحت و هم کار. هزاران پول اگر به من می‌دادند هرگز چنین کاری نمی‌کردم و روی اصولی که داشتم پا نمی‌گذاشتم. همین‌طور که خیلی از پیشنهادهایی که در فوتبال داشتم را به خاطر همین اصولی که داشتم زیر پا گذاشتم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر