jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۵۷۵۷ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

تراکتورسازی تبریز در این فصل در چیدن ستاره‌های نامدار از باقی باشگاه‌ها سبقت گرفت. آنها موفق به جذب بازیکنان بزرگی مثل احسان حاج صفی، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه، آنتونی استوکس، اکبر ایمانی، یوکیا سوگیتا، ساسان انصاری و... شدند البته این پایان کار سرخپوشان نیست زیرا در لیگ بعدی قرار است آنها برای کسب قهرمانی بجنگند از این رو نیاز به ستاره‌های بیشتری دارند.

در همین زمینه شایعاتی به گوش رسید مبنی بر این‌که یکی از این ستاره‌ها رضا قوچان‌نژاد است. رضا دو فصل اخیر نتوانست به اندازه کافی در انتخاب تیم هایش دقت داشته باشد. او حالا بازیکن تیم ملبورن استرالیاست ولی اگر شایعاتی که در تبریز راه افتاده صحت داشته باشد، رضا با قراردادی آنچنانی، فصل آینده برای اولین بار به لیگ برتر می‌آید و البته مسیر او به باشگاه تراکتورسازی تبریز می‌رسد. قوچان‌نژاد بعد از جام جهانی تصمیم گرفت از بازی‌های ملی خداحافظی کند و قطعا دلش می‌خواهد خداحافظی جذابی از بازی‌های باشگاهی نیز داشته باشد. به هر حال اگر رضا را فصل آینده در تراکتورسازی دیدید، زیاد تعجب نکنید. نکته دیگر این‌که چند فصل قبل عقیل اعتمادی پسر خاله قوچان‌نژاد که یک دروازه‌بان است، برای تراکتور بازی می‌کرد و از این‌رو، رضا چندان از شرایط تراکتورسازی ناآگاه نیست به‌خصوص که رفقای بسیار نزدیکش یعنی شجاعی و دژاگه نیز تقریبا هر هفته با او در تماس هستند و از اوضاع خود برای گوچی می‌گویند. بازگشت ستاره‌های ایرانی خارج کشور به لیگ برتر اتفاق بسیار خوبی تلقی می‌شود و لیگ ایران را چند برابر جذاب‌تر می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر