jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۰۴۱۶۲   ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۱۳:۳۰

مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: کل ترددهای ثبت ‌شده در محورهای برون‌ شهری در شبانه روز گذشته، نسبت به روز قبل 3.7 درصد افزایش یافت.

افزایش تردد در محورهای مواصلاتی کشور

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌ های تردد شمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور اکنون به ‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده،‌ مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به ‌روال عادی در جریان است.
همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 13.4 درصد، اوج تردد بین ساعت های 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعت های 4 تا 5 صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب ‌تری را برای سفر انتخاب کنند.
بر گزارش های منتشر شده، محورهای آزادراه کرج - تهران و نیز آزادراه کرج - قزوین دارای بیشترین حجم تردد در 24 ساعت گذشته بودند.

محدودیت های ترافیکی

در محور کندوان، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه سیزدهم اردیبهشت از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 روز جمعه سیزدهم اردیبهشت از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

در محور هراز نیز، تردد کلیه تریلرها کماکان ممنوع است و تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روزهای جمعه سیزدهم اردیبهشت از محور هراز ممنوع است.

محدودیت تردد بدلیل عملیات کارگاه جاده‌ای:

الف) تهران و محورهای منتهی به آن:

1- آزاد راه تهران– کرج– قزوین(باند جنوبی)، واقع دراستان البرز، از مورخ 15 اردیبهشت تا 13 شهریور 98، از ساعت 23 تا چهار روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته بجز روزهای پنجشنبه، جمعه، روزهای تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به‌ دلیل اجرای عملیات بهسازی و لکه گیری،حد فاصل امام زاده طاهر (کیلومتر 31) تا گرمدره (کیلومتر 13)، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

2- آزاد راه تهران– کرج– قزوین(باند جنوبی)، واقع دراستان البرز، از پانزدهم اردیبهشت تا سیزدهم شهریور 98، روزهای شنبه از ساعت 14تا 18، روزهای یکشنبه تا سه شنبه از ساعت 8 تا 18 و روزهای چهارشنبه از ساعت 8 تا 14 هر هفته بجز روزهای پنجشنبه، جمعه، روزهای تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به‌ دلیل اجرای عملیات بهسازی و لکه گیری،حد فاصل تیر شماره 1180(ابتدای حوزه محدوده آبیک) تا تیر شماره 200 (محدوده گرمدره) تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر