سایت های خرید و فروش دیوار و شیپور و یک سایت تخصصی حوزه خودرو تمامی آگاهی های خودروی دارای قیمت را حذف کردند و اکنون فقط آگهی خودروهای دارای قیمت توافقی را نمایش می دهند.
کد خبر: ۱۲۰۴۱۴۰
دیوار، شیپور و باما آگهی های قیمت خودرو را حذف کردند +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، سایت های خرید و فروش دیوار و شیپور تمامی آگاهی‌های خودروی دارای قیمت را حذف کردند.

اکنون در این بسترهای خرید و فروش اینترنتی فقط آگهی‌های خودرو بدون قیمت مشخص و دارای قیمت توافقی نمایش داده می شوند.

اخیرا در پی نوسان شدید قیمت ها در بازار قیمت خودرو، بار دیگر توجه ها به بازی های قیمتی در حوزه های خودرو و مسکن در سایت های خرید و فروش جلب شد. برخی می گویند دلالان برای سود بیشتر قیمت های بی منطق و کاذب در این بسترها ارایه می دهند و بازار را ملتهب می کنند.

سایت دیوار شناخته شده ترین سایت خرید و فروش است و از این رو همواره انتقاد بیشتری به سمت این بازار وارد می شود. اکنون این سایت تمامی آگهی های خودروی دارای قیمت را حذف کرده است.

سایت شیپور به عنوان یکی دیگر از فعالان بازار خرید و فروش اینترنتی نیز از این رویه پیگیری کرده و اکنون دیگر آگهی خودروی با قیمت ندارد.

سایت باما که اگرچه در اندازه بازار با بزرگترین کسب وکار این بازار قابل رقابت نیست اما در حوزه خودرو از دیوار تخصصی تر فعالیت می کند و از این رو در این حوزه مشخص شناخته شده است. اگرچه این سایت دیرتر از سایرین وارد عمل شد اما از یک ساعت پیش آگهی های خودروهای دارای قیمت در این بستر نیز حذف شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها