jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۲۲۳۷   ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

محمد معتمدی در گفت‌وگو با هنرآنلاین گفته است در اولین فرصت در حد توانش برای هم‌میهنان مظلومی که در حوادث تروریستی به شهادت رسیده‌اند، اثری خواهد ساخت.

این هنرمند که چندی پیش قطعه غم ‌دل را برای جهان پهلوان تختی خوانده، توضیح داد: چندی پیش پستی را در صفحه استاد پرویز پرستویی عزیز در مورد شهدای بی‌گناه هواپیمای ایرباس دیدم. با دیدن این تصاویر و یادآوری آن حادثه‌ شوم بسیار متاثر شدم. به این فکر می‌کنم که گرچه طبق فرمایش استاد پرستویی عزیز، مسؤولان آن‌طور که باید و شاید برای این عزیزان و خانواده‌هایشان کاری نکردند و از بازماندگانشان دلجویی نکردند ولی من نوعی هم به عنوان یک هنرمند در حد وظیفه کاری برای این عزیزان انجام نداده‌ام.
این خواننده ادامه داد: یک درصد تصور کنید اگر این اتفاق برای یک کشور اروپایی یا خود آمریکا افتاده بود چه فیلم‌ها و چه موسیقی‌ها که برایش ساخته نمی‌شد و چه بناهای یادبودی که برایشان درست نمی‌کردند. در نتیجه بر آن شدم در اولین فرصت در حد توانم برای هم‌میهنان مظلومم که شهید شدند اثری بسازم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر