امروز، نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال

آسمانخراش‌ها در انتظار فینال

مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال امروز برگزار می‌شود. دیدارهایی که در آن شهرهای آبادان و گرگان میزبان هستند. در این مرحله تیم‌های پتروشیمی بندرامام و نفت آبادان رو‌در‌روی هم قرار می‌گیرند و شهرداری گرگان و شیمیدر تهران هم به مصاف هم می‌روند.
کد خبر: ۱۲۰۱۸۷۴

این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که نیمه نهایی مسابقات به صورت سه از پنج برگزار می‌شود یعنی با در نظر گرفتن برد و باخت‌های ثبت‌شده دیدارهای سوم این مرحله هیچ تأثیری در وضعیت تیم‌ها برای صعود به فینال ندارد و حداقل دیدارهای چهارم و حداکثر دیدارهای پنجم در این زمینه تعیین‌کننده خواهند بود که دیدارهای سوم امروز برگزار می‌شود و یک روز بعد یعنی در روز جمعه هم تیم‌های شرکت‌کننده باید چهارمین بازی خودشان را برگزار کنند. دیدارهایی که آبادان و گرگان میزبان آن هستند. آبادانی‌ها در دومین دیدار نیمه‌نهایی خودشان در خانه پتروشیمی موفق شدند یک تساوی شیرین کسب کنند. آنها در بازی سوم میزبان هستند و شانس این را دارند تا با پیروزی مقابل پتروشیمی راهی فینال لیگ برتر شوند.
در دیگر دیدار امروز گرگانی‌ها به مصاف شیمیدر خواهند رفت. آنها که بازی اول خود را برده بودند اگر در بازی دوم هم برنده از زمین بیرون می‌آمدند می‌توانستند امروز و در صورت پیروزی جشن صعود بگیرند، اما حالا باید این بازی را ببرند و منتظر بازی چهارم و شاید بازی پنجم بنشینند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها