قتل هولناک یک زن برای سرقت طلا

برق طلاهای زن میانسال، مرد 40 ساله را وسوسه کرد تا جنایتی را رقم بزند. متهم به قتل پس از کشتن زن خریدار خانه در دهدشت، جسد او را در منطقه‌ای گردشگری در استان فارس رها کرد.
کد خبر: ۱۲۰۱۱۰۹

به گزارش جام‌جم، رسیدگی به این پرونده از یازدهم اسفند سال گذشته و به دنبال گزارش ناپدید شدن زنی در دهدشت در دستور کار پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفت. ماموران در جریان تحقیقات دریافتند، این زن اهل یاسوج است و یازدهم اسفند برای خرید خانه به دهدشت رفته و پس از آن ناپدید شده بود.
با گذشت یک ماه از ناپدید شدن زن 49 ساله، اعضای خانواده‌ای که 12 فروردین امسال برای تفریح به منطقه «تنگ پل حیات شهرستان چنارشاهی جان» استان فارس رفته بودند با جسد زن رو‌به‌رو شده و موضوع را به پلیس اطلاع دادند. کارآگاهان با حضور در محل کشف جسد دریافتند، جسد متعلق به زنی ناشناس است که حدود یک ماه از مرگ او می‌گذرد. پزشکی قانونی هم علت مرگ را خفگی اعلام کرد.
با بررسی پرونده افراد فقدانی مشخص شد، جسد متعلق به زن 49 ساله است.
ماموران به بررسی‌های میدانی در شهر دهدشت ادامه داده و روز شنبه ردپای مرد 40 ساله‌ای را در این جنایت به دست آوردند. متهم با دستور قضایی بازداشت شد و در تحقیقات با اعتراف به این جنایت گفت: روز حادثه متوجه شدم مقتول به بنگاه‌های املاک مراجعه می‌کند و قصد خرید خانه دارد. سراغش رفتم و مدعی شدم خانه‌ای دارم که می‌خواهم آن را بفروشم. به بهانه نشان دادن خانه به مقتول، او را به کارگاه یکی از دوستانم برده و خفه کرده و بعد پول و طلاهایش را سرقت کردم و برای این‌که راز جنایت فاش نشود، جسد را داخل خودرویم گذاشته و به منطقه «تنگ پل حیات شهرستان چنارشاهی جان» رفتم. در محلی خلوت جسد را رها کرده و به دهدشت بازگشتم. بعد هم با همدستی زنی، طلاهای سرقتی را فروختم.
سرهنگ سعید بالش زر، رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویر احمد در این باره به جام‌جم گفت: پس از اعتراف مرد 40 ساله به جنایت، زنی که طلاهای سرقتی را فروخته بود و صاحب کارگاه بازداشت شدند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها