jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۰۶۸۹   ۲۴ فروردين ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

پرسپولیس از بازی‌های فشرده خسته است، اما برانکو قواعد بازی را خوب یاد گرفته. ترجیح مرد کروات این است که به جای گلایه از شرایط موجود، روی حریف بعدی تمرکز کند و با احترام از علی دایی و تیمش حرف بزند. قطعا یکی از رازهای بزرگ موفقیت برانکو همین است. گزیده‌ای از صحبت‌های سرمربی پرسپولیس در نشست خبری بازی با سایپا در ادامه آمده است:

به خاطر برد برابر الاهلی یک بار دیگر به بازیکنانم تبریک می‌گویم، اما بازی با سایپا یک بازی جدید است و ما وقت جشن گرفتن نداریم. سایپا منتظر ما ست، حریفی که تکلیف خودش را روشن کرده است و در حاشیه امنیت قرار دارد. این می‌تواند برای ما بزرگ‌ترین خطر باشد چون آنها تحت فشار نیستند. انتظار یک نبرد سخت و سنگین را دارم.
در مورد تیم خودم باید بگویم خستگی داریم که نمی‌شود از آن فرار کرد. به خاطر مصدومیت روی نوراللهی نمی‌توانیم حساب کنیم، همین‌طور روی شایان مصلح که مصدومیتی از ناحیه زیر شکم دارد. همین‌طور انصاری و ماهینی. عالیشاه هم خیلی خوب کار می‌کند اما در لیست بازی با سایپا نیست.
تیم ما از لحاظ سازماندهی بازی به بازی بهتر و بهتر می‌شود. البته با توجه به این‌که متاسفانه هر چهار روز یک بار بازی داریم و زمان برای هماهنگی بیشتر وجود ندارد، در مقایسه با بازی با الاهلی تغییراتی خواهیم داشت.
در مورد آقای دایی بارها صحبت کرده‌ام. او برنده متولد شده است و همین خصوصیت او را در زندگی شخصی و ورزشی موفق کرده است. وقتی تمرین داشتیم، تا وقتی که تیم او برنده نمی‌شد تمرین را قطع نمی‌کردیم. الان او این خصلت را به بازیکنانش انتقال می‌دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر