jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۰۱۳۰ ۲۱ فروردين ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مردی در جریان اختلاف ملکی با روستاییان با شلیک گلوله دو نفر را کشت و دو نفر را زخمی کرد.


سرهنگ اصلانی، فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر به سایت پلیس گفت: وقوع درگیری در یکی از روستاهای شهرستان آزادشهر به پلیس گزارش شد که با حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد افرادی به علت اختلافات ملکی با یکدیگر درگیر شده و یکی از آنها با سلاح شکاری چهار نفر را زخمی کرده و متواری شده است.
وی افزود: این در حالی بود که دو نفر از این افراد به‌دلیل شدت خونریزی فوت کردند و دو نفر دیگر نیز در بیمارستان بستری شدند. در تحقیقات، هویت قاتل فراری شناسایی و او تحت تعقیب قرار گرفت که در کمتر از یک ساعت در مخفیگاهش شناسایی و بازداشت شد. متهم در بازجویی اولیه به این درگیری مرگبار اعتراف کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر