jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۵۷۹۷ ۰۷ آذر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

مرد کینه‌جو برای انتقام از زنان فامیل، عکس‌های خصوصی آنها را در اینستاگرام منتشر کرد.

به گزارش جام‌جم، چندی قبل و در پی طرح شکایت دختر 25 ساله‌ای در مورد انتشار تصاویر شخصی و خصوصی‌اش در شبکه‌های مختلف مجازی بویژه اینستاگرام ، پرونده‌ای در پلیس فتای تهران تشکیل و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت . همزمان با آغاز رسیدگی به پرونده، چندزن جوان دیگر به پلیس فتا مراجعه و با طرح شکایتی عنوان کردند، تصاویر آنها نیز به شیوه‌ای مشابه در فضای مجازی منتشر شده که در بررسی‌های بیشتر مشخص شد که تمام آنها رابطه خویشاوندی با یکدیگر دارند .
کارآگاهان پلیس فتا در جریان تحقیقات متوجه شدند مجرمی با دسترسی به عکس‌های خصوصی این زنان، صفحاتی جعلی در اینستاگرام راه‌اندازی کرده و عکس‌ها را در آن منتشر کرده است. کارآگاهان موفق به شناسایی مردی 35ساله شده و وی در خانه‌اش در منطقه ستارخان تهران دستگیر و به پلیس فتا منتقل شد. در همان تحقیقات اولیه مشخص شد که متهم دارای رابطه خویشاوندی و خانوادگی با شاکیان است.
متهم در اظهارات اولیه منکر اطلاع از انتشار تصاویر شکات در شبکه‌های مجازی شد اما در ادامه لب به اعتراف گشود و اقرار کرد؛ با انگیزه انتقامگیری از بستگان خود اقدام به انتشار تصاویر زنان و همچنین اخبار کذب درخصوص آنها کرده است .
متهم ادامه داد: به دلیل رابطه خویشاوندی به صفحات آنها در اینستاگرام دسترسی داشته و عکس‌های آنها را از صفحه‌شان برداشته و صفحات جعلی را راه‌اندازی کرده و مطالب کذب را با عکس‌های آنها منتشر کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر