jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۲۵۲۷   ۲۸ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

مدیر کل حفاظت محیط‌زیست استان تهران گفت: ۲۸ کانون آلودگی و تولید بو در مسیر فرودگاه امام (ره) وجود دارد که از این بین سه کانون اصلی فاضلاب شهرستان‌های اسلامشهر، واوان، رباط کریم و بهارستان و پسماندهای آراد کوه و مجتمع‌های دام و طیور در اولویت قرار دارد.به گزارش ایسنا، کیومرث کلانتری در جلسه دیروز کارگروه کاهش آلودگی هوای استان تهران افزود: از بین کانون‌های آلاینده و ایجادکننده بو در مسیر فرودگاه امام(ره)، مجتمع دام‌گستر تاکنون هیچ اقدامی برای کنترل بو انجام نداده است.
انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران نیز در این جلسه با اشاره به این‌که ما کشوری هستیم که در زمینه علم و نوآوری سرآمد بوده و رشد ۱۱ برابری را از حیث تولیدات علمی ثبت کرده ایم، افزود: در چنین شرایطی این که در مسیری حد فاصل فرودگاه امام(ره) در جنوب تهران تا عوارضی پایتخت شاهد انتشار بوی نامطبوع باشیم چنین مسأله‌ای زیبنده دانشگاه‌ها و نهادهای علمی در کشور نخواهد بود که اقدامی در راستای رفع این مشکل نکنند.
وی با بیان این‌که اگر نگاه علمی و تخصصی نسبت به حل این مشکل داشته باشیم بدون تردید در کمترین زمان ممکن شاهد مرتفع شدن آن خواهیم بود، بیان و تاکید کرد: بالغ بر ۲۸ کانون تولید و انتشار بوی نامطبوع در این محور شناسایی شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ در جهان، ناشناخته بودن ویروس کرونا تنها محدود به درک مردم عادی نبود و این ویروس برای جامعه پزشکی هم ناشناخته بود.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر