jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۲۱۶۵   ۲۷ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به گذشت ۲۰ روز از اجرای طرح پاکسازی محلات شوش، مولوی و هرندی از دستگیری 4000 معتاد پرخطر از زمان اجرای طرح تاکنون خبرداد. سردار رحیمی افزود: طی این مدت، ۲۱ قاچاقچی و ۷۹۳ خرده‌فروش مواد افیونی در محدوده شوش، مولوی و هرندی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه‌های آنها بیش از ۲۲۰ کیلوگرم انواع مخدر کشف شده است. وی به جمع‌آوری 40۹۰ معتاد پرخطر، ۱۳۱ معتاد متجاهر زن و ۶۰۵ کارتن خواب از سطح معابر شهری این مناطق اشاره و بیان کرد: افراد دستگیر شده پس از پالایش و غربالگری تحویل مراکز بازپروری شدند . رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: از زمان اجرای این طرح تاکنون ۸۷ بار منزل پلاک قرمز به همراه ۶۳۵ اتاق متعلق به موادفروشان در مناطق شوش، مولوی و به ویژه منطقه هرندی پلمب شده است . سردار رحیمی افزود: طی این مدت، ۱۷ مسجد مستقر در این مناطق اقدامات فرهنگی خود را در راستای سالم‌سازی مناطق مزبور آغاز کرده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر