jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۱۵۴۶   ۲۴ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

اگر تا به حال موفق نشده‌اید برای سفر در فصل زمستان، برنامه ریزی و اقدام کنید و به مناطق برف‌خیز کشورمان که جاذبه‌های زمستانه مثل پیست‌های اسکی و‌... دارد، بروید یا راهی مناطق گرمسیری و خوش آب و هوای جنوب شوید، جای هیچ ملال و غصه‌ای نیست، زیرا برایتان یک پیشنهاد خوب داریم تا کمی جبران مافات شود؛ پیشنهادمان هم شرکت در نمایشگاه بزرگ بین‌المللی گردشگری است که از روز گذشته در محل نمایشگاه‌های دائمی پایتخت، افتتاح شده و تا جمعه همین هفته هم دائر خواهد بود.

در این نمایشگاه می‌توانید به تماشای تک تک استان‌ها در چهارگوشه کشورمان بروید. این استان‌ها هرکدام با به تصویرکشیدن یا بازسازی نمادین یکی دو تا از جاذبه‌های خاص منطقه شان، با انواع خوراکی‌ها و پوشش محلی مردمان خود و با ارائه سوغات و صنایع دستی شان، چشم انتظار ورود شما هستند. خلاصه کنم، ایران زیبا یک‌جا جمع شده در این نمایشگاه. از بدو ورودتان به نمایشگاه هم که گروه‌های موسیقی فولکلور و محلی با اجراهای زیبای آیینی مثل رقص با چوب و ... به استقبالتان می‌آیند. حضور در این نمایشگاه، بی‌شک به منزله یک ایرانگردی تمام عیار در یک بازه کوتاه چند روزه است. شرکت در انواع مسابقات از جمله مسابقه تهرانشناسی با 400 جایزه تفریحی-فرهنگی هم از حواشی جذاب این نمایشگاه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر