jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۱۳۰۹   ۲۳ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

هفت دختر و پسر که برای تعطیلات به روستایی در دماوند رفته بودند بر اثر گازگرفتگی جان باختند.

به گزارش جام‌جم، روز جمعه گازگرفتگی در ویلایی در روستای سربندان دماوند به اورژانس اطلاع داده شد. بلافاصله امدادگران اورژانس در محل حاضر شده و با جسد هفت دختر و پسر که بر اثر گازگرفتگی جان باخته بودند رو به رو شدند.
عبدالرحمن رزمگه، رئیس اورژانس دماوند در این باره گفت: در این حادثه سه مرد و چهار زن جان باختند.
یکی از اهالی روستا هم به جام‌جم گفت: در زمان حادثه 9 نفر در ویلا بودند که هفت نفر در طبقه پائین و دو نفر دیگر در طبقه بالا بودند. در طبقه پایین از بخاری گازی بدون دودکش استفاده کرده بودند که تجمع گاز باعث گازگرفتگی شد.
دو نفری که بالا بودند بعد از بیدار شدن با این صحنه رو‌به‌رو شده و با اورژانس تماس گرفتند. آن‌طور که می‌گویند، این افراد که جوان بودند از تهران به این ویلا آمده بودند. این چندمین حادثه در ماه‌های اخیر در این منطقه است. متاسفانه افراد برای اقامت کوتاه‌مدت خود در ویلاها، مسائل ایمنی را رعایت نمی‌کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر