jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۸۷۳۸۱   ۲۷ آذر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

خط امان عنوان برنامه جدید شبکه قرآن و معارف سیما است که به بررسی مسائل مختلف پیرامون مهدویت خواهد پرداخت.

به گزارش روابط‌عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، برنامه گفت‌وگومحور و جدید خط امان که نگاهی متفاوت به ابعاد و مسائل مختلف مهدویت دارد، قرار است در 17 قسمت 30 دقیقه‌ای و در روزهای جمعه مهمان نگاه گرم مخاطبان شبکه قرآن و معارف سیما باشد. تاریخچه بحث مهدویت از زمان حضرت ابراهیم(ع)، آیات قرآن درباره امام مهدی (عج)، دلایل عقلی اثبات امام زمان، فطرت، منجی در مسیحیت، منجی در یهود و... از جمله موضوعاتی است که در این برنامه با حضور آیت‌ا... امامی‌کاشانی به آنها پرداخته خواهد شد. خط امان به تهیه‌کنندگی علی مهام و اجرای حسن سلطانی، کاری از گروه علوم قرآنی شبکه قرآن و معارف سیماست که جمعه‌ها حوالی ساعت 12 و 30 دقیقه روی آنتن این شبکه می‌رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر