jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۸۷۱۵۴   ۰۴ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

به گزارش جام‌جم، هاشم رضایت از ایجاد تغییراتی در ساختار مسابقه برنده‌باش خبر داد.

هاشم رضایت در این باره گفت: بسیاری از مردم نکاتی را درباره تکراری بودن مهمان‌ها و همچنین دسترسی‌ناپذیر بودن جوایز سطح بالای مسابقه مطرح می‌کردند. ما هم به هر حال برای مردم برنامه می‌سازیم و نظر مخاطبان برای ما مهم است. پس در اتاق فکر برنامه به این نتیجه رسیدیم که افراد تکراری هرچند می‌توانند در مسابقه شرکت کنند، ولی نمی‌توانند مجدد جزو برندگان باشند و در مسابقه مقابل آقای گلزار حاضر شوند. در این صورت فرصت حضور در مسابقه به افراد جدید و بیشتری برسد.
تهیه کننده مسابقه برنده باش ادامه داد: از دیگر نکته‌هایی که مطرح می‌شد این بود که جوایز سطح بالای برنامه به نوعی کمتر در دسترس است. این موضوع را بررسی کردیم و به این نتیجه رسیدیم که سطح جایزه اصلی برنامه را به صد میلیون برسانیم و در عوض نقاط امن شرکت‌کنندگان را دسترسی‌پذیرتر کنیم. در این صورت خواهید دید در مجموع، شرکت کننده‌های مسابقه جوایز بیشتری راخواهند برد.
همچنین در پله‌های امن مسابقه دو تغییر داده شده است. پله اول پنج میلیون امتیاز تغییری نکرده ولی پله دوم به ۲۰ میلیون و پله سوم یا آخر به صد میلیون تغییر داده شده است و بینندگان برنامه این تغییرات را از هفته آینده پنجشنبه ۱۱ بهمن‌ماه مشاهده خواهند کرد.
رضایت افزود: طرح کتابخوانی که اخیراً به برنامه اضافه شده مورد استقبال بالای مخاطبان قرار گرفته و ان‌شاءا... ما در هر برنامه یک کتاب برای علاقه‌مندان معرفی خواهیم کرد و امیدواریم از این طریق بتوانیم به افزایش سرانه مطالعه کشور به سهم خود کمک کنیم.
هاشم رضایت خاطرنشان کرد: همان‌طور که نظرسنجی‌های اخیر صدا و سیما نشان می‌دهد، مسابقه برنده باش پربیننده‌ترین مسابقه حال حاضر تلویزیون است و امیدواریم با تغییرات به وجود آمده و طرح‌هایی نظیر کتابخوانی بتوانیم رضایت خاطر مخاطبان خودمان را بیش از پیش کسب بکنیم و همچنان پرمخاطب‌ترین مسابقه تلویزیون باقی بمانیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر