jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۸۴۲۳۰ ۲۴ دی ۱۳۹۷  |  ۱۷:۴۰

پیکر سید احسان جامعی، آتش نشان شهید، فردا (سه شنبه) ساعت ۸ صبح از میدان حسن آباد به سمت ساختمان مرکزی شهرداری تهران تشییع می‌شود.

تشییع پیکر آتش نشان شهید؛ سه شنبه

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، ساعت ۱۶:۱۱ روز گذشته حادثه حریق در یک انبار کالا در محدوده جاده خاوران جان یک آتش نشان را گرفت.

این حادثه که سه ایستگاه آتش نشانی را راهی محل حادثه کرد، با اطفا حریق و نجات جان یکی از کارگران محبوس با موفقیت به پایان رسید.

اما در پایان این عملیات سید احسان جامعی، آتش نشان ایستگاه ۶۳ بر اثر برق گرفتگی راهی بیمارستان می‌شود و با وجود اقدامات درمانی بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داد.

سید احسان جامعی ۳۱ سال سن و یک دختر دو ساله داشت. او سال ۱۳۸۸ در سازمان آتش نشانی شهرداری تهران استخدام شد و هم اکنون با ۹ سال سابقه دارای درجه کاردان ۲ آتش نشانی بود؛ بنابراین گزارش، تشییع جنازه این شهید آتش نشان سه شنبه (فردا) ساعت ۸ صبح از میدان حسن آباد تا شهرداری تهران برگزار می‌شود و پیکرش در قرچک ورامین به خاک سپرده می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر