jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۸۴۱۱۶   ۲۴ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

هجدهمین اپیزود از فصل دوم مجموعه «محکومین» با حضور بازیگرانی چون بهاره رهنما و مینا جعفرزاده در حال تصویربرداری در منطقه شهرک چشمه تهران است.

به گزارش سیما فیلم، در اپیزود آوای مادر که عنوان هجدهمین قسمت از این مجموعه است مجید واشقانی (آرمان)، بهاره رهنما (آذر)، مینا جعفرزاده (مینا)، کیمیا حسینی (آوا)، رها عربگری (آیسان) و نازنین فراهانی نیز به عنوان بازیگر ثابت این مجموعه حضور دارند. تصویربرداری دو اپیزود دیگر از این مجموعه 40‌اپیزودی باقی مانده که پیش‌بینی می‌شود در بهار ۹۸ به پایان برسد. در هر اپیزود از فصل دوم محکومین داستانی مستقل روایت می‌شود، اما محور اصلی آن مجازات جایگزین حبس، خانواده و بحران طلاق است. مجید اسماعیلی‌پارسا و امیرمحمد عبدی، کار نگارش فیلمنامه این مجموعه را بر عهده دارند. گفته می‌شود مراحل فنی این مجموعه به صورت همزمان در حال انجام است و تاکنون حدود 35درصد آن انجام شده است.
«محکومین 2» مردادماه امسال در منطقه اطراف اسلامشهر کلید خورد و با حضور نزدیک به 500 بازیگر در بیش از 200 محل مختلف در تهران فیلمبرداری می‌شود. افزون بر این هر قسمت از محکومین2، موسیقی جداگانه‌ای دارد که همزمان با فیلمبرداری و تدوین در حال ساخته شدن است.
تهیه‌کننده فصل دوم محکومین پیش‌بینی می‌کند در صورت پیش رفتن براساس برنامه‌ریزی صورت‌گرفته این مجموعه پاییز ۹۸ در کنداکتور شبکه یک سیما قرار گیرد.
نازنین فراهانی، کورش تهامی، بیتا سحرخیز، نگار عابدی، شهره لرستانی، بیژن بنفشه‌خواه، حسین محب‌اهری، بهراد خرازی، مهری آل‌آقا، مهدی صباغی، علیرضا استادی، محمود جعفری، مریم بوبانی، رابعه مدنی، افسانه ناصری، مهرداد ضیایی، شیرین اسماعیلی، کاوه آهنگر، الهام طهموری، آتیه جاوید، مزدک رستمی، حشمت آرمیده، سامان ارسطو، مهران رجبی، سینا رازانی، لاله صبوری، مهسا هاشمی، بهاره رهنما، مینا جعفرزاده، کیمیا حسینی، رها عربگری و ... از جمله بازیگرانی هستند که در برخی از اپیزودهای این مجموعه مقابل دوربین سید جمال حاتمی قرار گرفته‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر