jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۱۸۱۶۱۱   ۰۸ دی ۱۳۹۷  |  ۱۸:۲۰

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد

آغاز تحویل سبد حمایتی به بازنشستگان تامین اجتماعی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بازنشستگان تامین اجتماعی در بسته حمایتی دولت قرار دارند که منابع آن در دو نوبت تأمین شد و الان در مرحله اقدام و واریز است.

آغاز تحویل سبد حمایتی به بازنشستگان تامین اجتماعی

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، محمد شریعتمداری در حاشیه آئین تکریم انوشیروان محسنی‌بندپی و معارفه وحید قبادی‌دانا معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور، اظهار داشت: بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان سبد کالایی از خانواده یک نفره و چهار نفره به بالاتر در اختیار این قشر قرار گرفت و تقریباً کامل شده است.

وی گفت: افرادی که تا حالا سبد کالا را دریافت نکرده‌اند با مراجعه به سازمان بهزیستی مشکل آنها حل و فصل خواهد شد.

شریعتمداری گفت:در مرحله بعدی تحت سیاست‌های جبرانی دولت این امکان را در اختیار کارمندان دولت قرارداد که در آموزش و پرورش سبدهای کالایی تحویل داده شد آن هم متوسط همان ۲۰۰ هزار تومان بود.
وی گفت: همچنین اکثر اقشار کارمندان دولت کشوری و لشکری و بعد بازنشستگان کشوری و لشکری اختصاص پیدا کرد.

وزیر تعاون گفت:در مرحله سوم بازنشستگان تامین اجتماعی بودند که منابع آن در دو نوبت تأمین شد که الان در مرحله اقدام و واریز است.

شریعتمداری گفت: بعد از این مرحله نوبت به بخشی از جامعه می‌رسد که تحت پوشش یک نهاد و دستگاه مشخص نیستند و با درآمد ماهیانه کمتر از ۳ میلیون تومان هستند.

وی ادامه داد:از طریق بانک‌های اطلاعاتی که در اختیارمان هست و همچنین سازمان تامین اجتماعی و از طریق پرداخت حق بیمه‌شوندگان اطلاعات آنها این بخش از جامعه را شناسایی می شود.

شریعتمداری گفت: کاری که توسط مجریان انجام می‌شود شاید دارای خطای انسانی باشد به همین منظور افرادی که سبد کالا دریافت نکرده‌اند می‌توانند به همان مرکز خود که اگر بهزیستی است بهزیستی و اگر سازمان تأمین اجتماعی است این سازمان مراجعه و سبد کالای خود را تحویل بگیرند و مشکلی برای تأمین مالی این ماجرا وجود ندارد.

برای مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با موبایل کلیک کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها