jamejamonline
استانها عمومی کد خبر: ۱۱۷۸۴۲۷   ۰۷ آذر ۱۳۹۷  |  ۱۸:۴۰

سازمان هواشناسی اطلاعیه‌ داد

بارش باران و وزش باد در شمال و غرب کشور

سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای از بارش باران،وزش باد و احتمال آبگرفتگی معابر در شمال و غرب کشور خبر داد.

بارش باران و وزش باد در شمال و غرب کشور

به گزارش جام جم آنلاین، در اطلاعیه سازمان هواشناسی آمده است: با توجه به نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، از بعدازظهر جمعه (۹ آذر) با ورود سامانه بارشی از شمال غرب و غرب به کشور روزهای جمعه و شنبه در مناطقی از سواحل دریای خزر، شمال غرب سپس غرب کشور بارش باران، وزش باد و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی رخ خواهد داد.

در این شرایط از بعدازظهر روز جمعه (۹ آذر) بارش باران و وزش باد در استان‌های گیلان، غرب مازندران، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه و روز شنبه (۱۰ آذر) بارش باران و وزش باد در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، زنجان، رگبار و رعدوبرق و وزش باد در کرمانشاه، ایلام، غرب لرستان پیش‌بینی می‌شود.

در ارتفاعات کوهستانی شمال غرب، اردبیل و ارتفاعات البرز بارش برف پیش بینی می‌شود همچنین از جمعه شب تا یکشنبه (۹ تا ۱۱ آذر) مسیر جاده‌های کوهستانی شمال غرب و جاده‌های کوهستانی سواحل خزر به استان‌های مجاور بخصوص گردنه‌ها مه آلود پیش‌بینی و با احتمال بسیار موجب کندی یا اختلال در ترافیک جاده ای این مناطق می‌شود.

از این رو توصیه می شود برای کاهش خسارات احتمالی، تمهیدات لازم از سوی هموطنان عزیز، سازمان های امدادی و مدیریت بحران به کار گرفته شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برای حذف موانع سرمایه گذاری در آذربایجان غربی،
مدیرانی جسور و تحول گرا وارد کارزار خواهند شد ؟

برای حذف موانع سرمایه گذاری در آذربایجان غربی، مدیرانی جسور و تحول گرا وارد کارزار خواهند شد ؟

" آذربایجان غربی به عنوان بستری مناسب برای سرمایه گذاری، یکی از امن ترین استان های کشور است " این شاید شاه بیت سخنرانی سال های اخیر مسئولان ملی و استانی در شمال غربی ترین استان کشور باشد .

رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.

نیازمندی ها