jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۷۵۶۸۲   ۲۰ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

زمان زیادی تا پایان نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر باقی نمانده است و استقلالی‌ها از همین حالا به فکر آن هستند تا برای نیم فصل دوم خود را تقویت کنند. این باشگاه از همین حالا عزم خود را جزم کرده تا بتواند با خریدهای جدید مشکلاتش را برطرف کند.

به گزارش جامجم، سرمربی آلمانی از همین حالا لیست خروجیهای استقلال را مشخص کرده و شنیده میشود خسرو حیدری مدافع راست با تجربه این تیم، یکی از بازیکنانی است که باید باشگاه را ترک کند. خسرو هر چند امسال نسبت به سالهای گذشته مصدومیت کمتری داشت ولی به هر حال آسیب دید و چند بازی استقلال را از دست داد. انتقادهای هواداران هم به این بازیکن کم نبوده و این مسائل دست به دست هم داده تا وینفرد شفر قید خسرو را بزند و او را در لیست فروش قرار دهد. در فهرست این مربی نام دیگری هم دیده میشود؛ روزبه چشمی!

بیشک اگر هر مربی دیگری جای شفر بود این کار را نمیکرد ولی ظاهرا او قصد داشته با این کار به روزبه نشان دهد قدرت دارد. ماجرای چشمی و استقلال این روزها پیچیدهتر از هر زمان دیگری است. او اخیرا توسط شفر اخراج شد. البته روزبه تنها نبود و فرشید اسماعیلی هم موقتا از تیم کنار گذاشته شد. ظاهرا زمینه برای بازگشت فرشید مهیا شده ولی روزبه چشمی ساز جدایی از باشگاه را کوک کرده است. این بازیکن با پیشنهاد تازهای از قطر روبهرو شده و به استقلالیها پیغام داده که میخواهد جدا شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرط اول رفع تحریم‌ها

شرط اول رفع تحریم‌ها

درباره برجام و چگونگی مواجهه با آن راهکارهای مختلفی در نظر گرفته شده اما نکته اصلی این است که مجلس شورای اسلامی قانونی را تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها به تصویب رساند و از سوی شورای نگهبان هم مورد تایید قرار گرفته است و نوع مواجهه ما با برجام باید دقیقا منطبق با مفاد قانون تصویب شده از سوی مجلس باشد.

کف مطالبات ایران

کف مطالبات ایران

آمریکا برای بازگشت به برجام باید تمام تحریم‌ها علیه ایران را لغو کند چرا که بدون لغو تحریم‌ها بازگشت معنایی ندارد، همان‌طور که رهبری تاکید داشتند ابتدا همه تحریم‌ها لغو شده و پس از آن باید خواستار بازگشت به برجام باشند.

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

تجربه گذشته نشان داده هرگاه جمهوری‌ اسلامی ایران در مقابل آمریکا دچار ضعف و تردید شده آنها به بدترین شکل علیه ایران رفتار کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر