jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۱۷۱۵۶۹ ۲۸ مهر ۱۳۹۷  |  ۱۹:۴۴

دبیر ستاد اربعین گفت: زائرین اربعین با راهکارهای اعلامی بانک مرکزی میتوانند با پرداخت ۹۶۰ هزارتومان ۱۰۰ هزار دینار در داخل خاک عراق دریاف کنند.

۹۶۰ هزار تومان برای ۱۰۰ هزار دینار عراقی زوار تعیین شد

به گزارش جام جم آنلاین، شهریار حیدری عصر امروز شنبه در گفتگو با رادیو اربعین افزود: ۵۰ مرکز شامل بر ۴۵ باجه و پنج شعبه در شهرهای کربلا، نجف و کاظمین و با فاصله های کمی از نقاط صفر مرزی جهت پرداخت ارز ثبت نام شده زائرین در نظر گرفته شده است.

وی خاطر نشان کرد: سیستم پیش بینی شده بانک مرکزی با توجه به لیست سامانه سماح فعالیت خواهد کرد .

دبیر ستاد اربعین همچنین در خصوص اختصاص ارز به اتباع خارجی نیز گفت: ارز اختصاص یافته به تمام زائرین ایرانی و خارجی که از طریق سامانه سماح ثبت نام کرده اند تعلق خواهد گرفت.

شهریار حیدری در خصوص علت عدم پرداخت ارز اختصاص یافته در داخل ایران خاطرنشان کرد: این ارز از محل منابع ارزی ایران در عراق تامین شده و با توجه به اینکه انتقال این حجم از منابع ارزی به داخل کشور مقدور نبود تصمیم بر پرداخت در داخل خاک عراق اتخاذ شد.

وی توصیه نمود تنها اشخاصی که ارزی همراه خود ندارند از باجه های مرزی استفاده نمایند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شادی‌های کوچک بزرگ

شادی‌های کوچک بزرگ

حیاط خانه ما 20قدم پهنا داشت و 30قدم درازا. با یک باغچه که بزرگ‌ترین درخت یاس دنیا را داشت و سبد بسکتبالی که خیلی بلندتر از استانداردهای فیبا بود و یک دوچرخه آبی و قرمز که به دیوار تکیه کرده بود.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر