jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۷۰۰۰۲   ۲۱ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

وداع با مجری قدیمی و محبوب «ورزش و مردم»

مراسم تشییع و ترحیم بهرام شفیع برگزار شد

پیکر مرحوم بهرام شفیع از مجریان و گزارشگران با سابقه ورزش کشور، پنجشنبه از مسجد بلال صداوسیما به‌سمت امام‌زاده حمیده‌خاتون و جعفر (ع) تشییع شد و در باغ فیض آرام گرفت.

به گزارش جام‌جم، دکتر علی عسکری رئیس رسانه ملی، سید حسن خمینی تولیت آستان مطهر امام خمینی (ره)، جمع زیادی از متولیان امور ورزش کشور و ورزشکاران، مجریان تلویزیونی و مردم در مراسم تشییع این مرحوم حضور داشتند.

دکتر علی عسکری در حاشیه این مراسم، بهرام شفیع را شخصیتی بارز در زمینه ورزش توصیف کرد. رئیس رسانه ملی گفت: او شخصیتی بارز در زمینه ورزش و عصاره بسیاری از مجریان ما در رسانه ملی بود؛ انسانی مومن و انقلابی که مردم او را دوست داشتند. امیدوارم همه مجریان ما که با ورزش سر و کار دارند، از ایشان الگوبرداری کنند؛ چرا که او انسانی با سلامت نفس، روح، مومن و متخصص در امور بود.

سیدحسن خمینی، نوه امام(ره) نیز درباره مرحوم شفیع، بیان کرد: بهرام شفیع را از سال‌های دهه ۶۰ می‌شناسیم. از آن دوره که «ورزش و مردم» اجرا می‌شد و ایشان صداقت و گرمی بسیار خوبی با مردم داشت. همچنین با مردم ارتباط صمیمانه‌ای برقرار می‌کرد. «ورزش ومردم» یک برنامه موفق بود که تزلزل در آن ایجاد نشد. شفیع زندگی خوب و سالمی داشت و مسیر پرمعنایی را طی کرد. امیدوارم که جوانان بتوانند جای خالی ایشان را در سازمان صدا و سیما پر کنند.

عادل فردوسی‌پور هم گفت: مردمداری ایشان او را متمایز می‌کرد. شفیع خوش قلب بود. بد کسی را نمی‌خواست و به همه کسانی که بتازگی وارد سازمان صدا و سیما می‌شدند، کمک می‌کرد.

مراسم ترحیم زنده‌یاد بهرام شفیع نیز جمعه از ساعت 15 تا 16 و 30 دقیقه در مسجد بلال صداوسیما برگزار شد. اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور، حجت‌الاسلام مجید انصاری، استانداران مرکزی و گلستان، سیدحسین هاشمی قائم وزیر کشور، مدیران صداوسیما و مجریان و همکاران بهرام شفیع، ورزشکاران، پیشکسوتان ورزش و رؤسای فدراسیون‌های ورزشی، قائم مقام معاون سیما، مدیر شبکه یک و دو، رئیس اسبق رسانه ملی و برخی از نمایندگان مجلس از حاضران در مراسم ختم مرحوم شفیع بودند.

بهرام شفیع، مجری باسابقه تلویزیون و رئیس فدراسیون هاکی سه‌شنبه گذشته در ۶۲ سالگی و در بیمارستان بهمن تهران براثر سکته قلبی درگذشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر