jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۶۶۹۳۰   ۰۷ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

سیدجلال جواب می‌دهد؛ داربی بی‌احترامی به هواداران بود؟

برای ما السد از داربی مهم‌تر است

در حالی که همه از تماشای بازی کلافه شده بودند و به جرات می‌توان گفت این مسابقه یکی از ضعیف‌ترین بازی‌ها فصل بوده، سید جلال حسینی حرف متفاوتی می‌زند. کاپیتان قرمزها می‌گوید: «بازی جذابی بود! دو تیم همه تلاش‌شان را کردند و نشد که بازی برنده داشته باشد.»

او درباره انتقادها از عملکرد استقلال و پرسپولیس و اینکه بازی آنها به نوعی بیاحترامی به هواداران بود، جواب میدهد: «نه اینطور نبود. شرایط ما را درک کنید. دو تیم بازیهای سنگینی در آسیا داشتهاند. تازه ما باید با السد هم بازی کنیم که واقعا تیم قدرتمندی است. استقلال هم با این تیم بازی کرده بود و زیر فشار است. به نظرم با توجه به این مسائل بازی بدی نبود.» سیدجلال ادامه میدهد: «اگر هر تیمی میباخت آن وقت چه اتفاقی میافتاد؟ همین کارشناسان انتقاد میکردند و هواداران هم ناراحت میشدند. طبیعی بود که دو تیم محتاط بازی کنند و نخواهند گل بخورند.»

او درباره پرسپولیس میگوید: «طبیعتا الان برای ما السد مهمتر از استقلال است. نگاهمان به آن مسابقه است تا انشاءا... ببریم و به فینال آسیا برویم.»

سوال آخر از سیدجلال درباره مصدومیت حسین ماهینی است. او تا پایان فصل خانه نشین خواهد بود: «با مشکل کمبود بازیکن روبهرو هستیم و متاسفانه این اتفاق هم افتاد. حسین بازیکنی بود که تیم به او نیاز داشت. این خیلی بد است که ماهینی را از دست دادیم. امسال از نقل و انتقالات محروم شدیم و طبیعی بود همینطوری کارمان سخت باشد، ولی دیدید سال گذشته یک رباط صلیبی پاره کردیم و امسال هم یکی. امیدوارم این آخرین اتفاق بدی باشد که برای ما میافتد. ماهینی قبل از این بازی هم با پای مصدوم بازی میکرد. با از دست دادن او کار سختتر شده است. با مصدومیت ماهینی در شرایط سختی گرفتار شدیم و نمیدانیم که باید برانکو چه کاری انجام دهد. درست است که بازیکنان جوان خوبی داریم، اما آنها جوان و بیتجربه هستند و نمیتوانند مقابل استقلال و السد به میدان بروند. از لحاظ تعداد بازیکن مشکل داریم، اما باز هم میتوانیم برای آینده تلاش کنیم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر