jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۶۷۵۸ ۰۵ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «زندگی از نو» از پخش این سریال از هفته آینده خبر داد. مهدی شفیعی، تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی زندگی از نو گفت: براساس برنامه‌ریزی انجام شده، پخش این سریال از اوایل مهر هر شب ساعت 23 خواهد بود.وی ادامه داد: تمامی تصویربرداری این مجموعه در استان گیلان (شهر تالش) انجام شده است.

بنابراین گزارش، رضا کیانیان، علیرضا خمسه، ستاره اسکندری، مینا جعفرزاده، کمند امیرسلیمانی، آرش مجیدی، خیام وقار، ژیلا آلرشاد، حدیث نیکرو، مجید پتکی، امیر حامد، متین ستوده، مرتضی ضرابی، محمدعلی ساربان، اکبر معززی، حمیدرضا سنگیان و...هنرمندانی هستند که در این مجموعه ایفای نقش کردهاند. این مجموعه تلویزیونی در 26 قسمت 42 دقیقهای به کارگردانی علیمحمد قاسمی برای گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما تولید شده است.

زندگی از نو، داستان زوج جوانی است که به شمال میروند و کمپ گردشگری ایجاد میکنند. این مجموعه به مولفههایی چون محیطزیست، منابع طبیعی، اقتصاد و... میپردازد.

عوامل اصلی این مجموعه عبارت است از: نویسنده مریم امینی براساس فیلمنامهای از آزیتا رصافی، لیلا نادری و مرضیه خدیوی، مدیرتولید: آندرانیک خچومیان، دستیار اول کارگردان و برنامهریز: مهرداد یزدانی، طراح گریم: علیرضا خورشید، طراح صحنه و لباس: هومن معصومی، منشی صحنه: آرزو ابراهیمی و فاطمه رحمانی، مدیر تصویربرداری: محمد رسولی، صدابردار: حسین بشاش و مهرداد دادگری و تدوین: علی اصغر صائبی.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر