jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۵۵۵۲ ۳۱ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

جواد نکونام: از بازی امروز برد می‌خواهیم

دوست دارم هیجانم را به بازیکنم منتقل کنم

نساجی مازندران امروز در زمین خود میزبان تیم استقلال است و جواد نکونام، سرمربی نساجی در آستانه این بازی به سوالات جام‌جم پاسخ می‌دهد.

هواداران از این بازی حساس استقبال خواهند کرد؟

نساجی با هر تیمی بازی داشته ورزشگاه پر شده. اینجا اگر استادیوم 50 هزار نفری هم داشتیم برای هرمسابقه پر از تماشاگر میشد.

می گویند در آستانه دربی شاید استقلال با احتیاط بازی کند.

به هیچ وجه اینطور نیست. استقلال میخواهد ناکامی در آسیا را در لیگ جبران کند. آنها دو هفته در لیگ برتر نبردهاند و طبیعتا همه وجودشان را میگذارند تا این بازی را ببرند و در لیگ برتر مدعی باشند. دوم اینکه در آستانه دربی قطعا میخواهند برنده باشند تا با روحیه به این مسابقه بزرگ بروند.

جنب و جوش زیاد شما کنار زمین هم سوژه شده است. در این باره حرف میزنید.

هر مربی ای برای خودش یک فلسفه کاری دارد. من دوست دارم هیجانم را به بازیکنانم منتقل کنم و این جزئی از کار من است.

شما سابقه بازی در استقلال را دارید. این مساله چقدر روی بازی اثر میگذارد.

من با استقلال قهرمان لیگ برتر شدم و توانستیم به جمع چهار تیم برتر آسیا هم برویم. علاقه خاصی به این تیم دارم ولی حالا سرمربی نساجی هستم و در فوتبال حرفهای این چیزها معنایی ندارد. شما باید در هر تیمی که هستید نهایت توان خود را بگذارید. قطعا برای من هم همینطور خواهد بود.

صحبتی با هواداران نساجی دارید؟

امروز در ورزشگاه منتظرشان هستیم. امیدوار بودیم بازی در زمان بهتری برگزار شود. مثلا روز تعطیل ولی مطمئن هستیم امروز هم میآیند. دوست ندارم قولی به آنها بدهم ولی قول میدهم امروز با همه توان بازی کنیم و هدفی جز برد نداشته باشیم. ما در هر مسابقهای برای موفقیت به زمین میرویم اما با استراتژی متفاوت و خوشبختانه این بازی در ورزشگاه وطنی قائمشهر برگزارمیشود. ما فرصت خوبی داریم که مقابل چشمان تماشاگران پرشور نساجی و در خانه بازی کنیم. این میتواند فاکتور مثبتی برای ما باشد چرا که بازی کردن در ورزشگاه وطنی برای هیچ تیمی راحت نیست حتی تیمهای بزرگ.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر