jamejamonline
استان ها سیستان و بلوچستان کد خبر: ۱۱۶۴۵۸۹ ۲۴ شهريور ۱۳۹۷  |  ۱۷:۲۰

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خبر داد

کشف بیش از ۲ تن تریاک در سراوان / دستگیری سه سوداگر مرگ

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف بیش از ۲ تن و ۲۱۵ کیلو گرم تریاک کشف و ۳دستگیری سه قاچاقچی مواد مخدر در جریان عملیاتی پلیسی درسراوان خبر داد.

کشف بیش از ۲ تن تریاک در سراوان / دستگیری سه سوداگر مرگ

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، سردار محمد قنبری اظهار داشت: با کسب خبری مبنی بر دپوی محموله سنگین مواد افیونی توسط قاچاقچیان در شهرستان سراوان بلافاصله مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر وارد عمل شدند.

وی افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سراوان پس از رصد‌های اطلاعاتی بلافاصله به محل دپوی مواد عزیمت که در بازرسی از محل مذکور ۴۳۳ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف و یک قاچاقچی را دستگیر و یک خودرو را نیز توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در این عملیات پس از بازجویی از متهم مذکور به محل اختفای دوم مواد مخدر دست پیدا کردند و بلافاصله وارد عمل شدند.

وی در ادامه بیان داشت: مأموران پس از شناسایی محل دوم دپوی مواد در یک عملیات غافلگیرانه مقدار یک تن و ۷۸۱ کیلو و ۵۸۶ گرم تریاک کشف و دو قاچاقچی دیگر را نیز دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی ابراز کرد:در این عملیات تعدادی از قاچاقچیان که عرصه را برخود تنگ دیدند از محل متواری شدند.

وی با اشاره به دستگیری سه نفر از سوداگران مواد افیونی در این عملیات گفت: ماموران انتظامی در بازرسی از خودرو‌ها و پاک سازی منطقه، در مجموع دو تن و ۲۱۵ کیلو و ۸۶ گرم تریاک، یک قبضه سلاح کلاش به همراه پنج تیغه خشاب و تعداد ۱۰۲ فشنگ جنگی کشف کردند

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در پایان با اشاره به معرفی متهمان به دستگاه قضائی، بیان کرد: امروز با اشراف اطلاعاتی پلیس در تمام نقاط استان، هیچ نقطه امنی برای اشرار، قاچاقچیان، سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت جامعه وجود ندارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: