فروش و اجرای ساندویچ پانل ماموت

قرن بیست و یکم را به نوعی نقطه اوج تکنولوژی یا به اصطلاح سرعت نامیده اند چرا که زمان به عنصری مهم تبدیل شده همین امر باعث شده تا مکان کاری افراد در هر نقطه جغرافیا ایجاد گردد.
کد خبر: ۱۱۶۴۱۰۰
فروش و اجرای ساندویچ پانل ماموت

به طور کلی هرجا حرف از ساخت و ساز به میان می آید می توان از ساندویچ پانل ها استفاده کرد.

ساندویچ پانل چیست؟

ساندویچ پانل ساختاری مرکب و لایه ای بسیار سبک است که از دو لایه ورق با جنس فلز یا غیر فلز در طرفین تشکیل شده است.

دارای دو نوع ساندویچ پانل سقفی که برای پوشش سقف ها استفاده می شود و ساندویچ پانل دیواری که در دیواره ها کاربرد دارد. بین این دو لایه ماده ای عایق قرار داده شده است و با چسب به دو ورق کناری متصل می گردند.

ماده عایق فوق در اصل همان هسته اصلی ساختار ساندویچ پانل بوده که باید سبک و سخت و با توجه به نیاز، می تواند خواص فیزیکی خاص و متفاوتی داشته باشد.

شرکت نمایندگی ماموت کد 5019 به عنوان نمایندگی برتر مجتمع صنعتی ماموت ارائه دهنده انواع محصولات متنوع ساندویچ پانل می باشد.

ساندویچ پانل دیواری به عنوان یکی از محصولات این شرکت بیشترین کاربرد را در ساخت سازه های نوین تحت استانداردهای بین المللی دارد.

محصولات شرکت نمایندگی ماموت کد 5019
• ساندویچ پانل اتاق تمیز
• ساندویچ پانل سقفی
• ساندویچ پانل سرد خانه ای
• ساندویچ پانل پلی یورتان
نکات مهم در خرید ساندویچ پانل

نکات مهمی را برای خرید پانل ها باید در نظر داشت زیرا در غیر این صورت ممکن است که پانلی را که خریداری کرده اید در مدت زمانی کم در برابر اشعه خورشید و رطوبت دچار پوسیدگی و زنگ زدگی گردد.

نکته مهم دیگر این است که باید بدانیم از شرکتی معتبر خرید کرده ایم، شرکتی که فقط سود بالای خودشان را مد نظر ندارند و رضایت مشتریان سرلوحه کار آنان است بنابراین هنگام خرید باید به قیمت ساندویچ پانل نیز دقت نمایید.

کاربرد و مزایای ساندویچ پانل

برای این که کاربرد و مزایای ساندویچ پانل را بیان کنیم بهتر است ابتدا بدانیم چه سازه هایی باید بسازیم.

باید ساختمان هایی بسازیم که درای ویژگی هایی از جمله مصرف پایین انرژی، عایق های صوتی حرارتی و سازگار با محیط زیست باشند.

باید ساختمان هایی بسازیم که فقط یک بار فرایند بهینه سازی انرژی در آن انجام گیرد نه هر سال یک بار.

باید ساختمان هایی بسازیم که مصرف انرژی ساختمان به طور کامل در آن رعایت گردد قبل از اینکه با روش هایی مانند اعمال جریمه از سمت سازمان های مسئول مواجه شویم.

یکی از مهم ترین موارد بهینه سازی، میزان جریان انتقال هوا، گرما، سرما و… می باشد که در مصالح سنتی امکانی برای این موضوع در نظر گرفته نشده است. اما در مورد مصالح نوین مانند ساندویچ پانل این مورد به راحتی قابل کنترل می باشد چرا که هم در هنگام ساخت اولیه محصول در کارخانه تمامی موارد استاندارد به دقت رعایت می گردد و هم در هنگام نصب و اجرای ساندویچ پانل در سازه های نوین فرایند عایق سازی سازه توسط متخصصان فنی شرکت نمایندگی ماموت کد 5019 تایید می گردد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها