کی‌روش : هنوز قرارداد ندارم و منتظرم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه نتیجه در بازی با ازبکستان برایش مهم نبوده است، گفت: تاکتیک‌های تیم ملی بعد از جام جهانی تغییر کرده است چون جام جهانی با جام ملت‌ها متفاوت است.
کد خبر: ۱۱۶۴۰۷۳
کی‌روش : هنوز قرارداد ندارم و منتظرم

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، کارلوس کی روش بعد از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل ازبکستان در نشست خبری گفت: این بازی بسیار خوبی بود. هر دو تیم خوب بازی کردند. به هر دو تیم به خاطر چنین مسابقه ای تبریک می گویم.

وی ادامه داد: این مسابقه جذاب و دیدنی بود و نتیجه اش اهمیتی نداشت. این دیداری برای آماده سازی در راه جام ملتهای آسیا بود.

سرمربی تیم ملی ایران تاکید کرد: نتیجه گیری در جام ملتهای آسیا سخت و پیچیده است و هر تیمی می خواهد در این مسابقات قهرمان شود. این یک پروسه سخت و دشوار است.

کی روش مجددا به مشکل قراردادش با تیم ملی ایران اشاره کرد و گفت: اگر بخواهم درباره آینده ام صحبت کنم باید بگویم هنوز قراردادی امضا نکرده ام و فعلا منتظر هستم.

وی همچنین به نتایج هکتور کوپر سرمربی ازبکستان اشاره کرد و افزود: کوپر تنها یک ماه است که به ازبکستان پیوسته است. شما باید به مربی خود اعتماد کنید. تیم شما به تدریج پیشرفت می کند.سرمربی تیم ملی ایران درباره تاکتیک های ایران گفت: قبل از جام جهانی تاکتیک ها و برنامه های ما متفاوت بود. بعد از جام جهانی، تاکتیک های ما تغییر کرده است. جام ملتهای آسیا و جام جهانی با هم متفاوت هستند. ما بازیکنان جوانی در اختیار داریم و به آنها فرصت می دهیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها