jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۳۵۰۷ ۱۸ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، سریال‌های جدید رادیویی، کتاب‌های صوتی و ویژه‌برنامه زنده رادیویی را برای پخش در ایام ماه محرم تهیه کرده است.

به گزارش روابطعمومی ادارهکل هنرهای نمایشی رادیو، این آثار از نگاه نویسندگان رادیو به زوایای مختلف ماه محرم پرداخته و عشق و علاقه ایرانیان را به امامحسین(ع) مورد توجه قرار داده است. نمایش رهی، نوشته هانیه نجفی و کارگردانی مینو جبارزاده در 12 قسمت آماده شده است. نمایش هامون به نویسندگی مریم تاجیک و کارگردانی رضا عمرانی در ده قسمت تولید شده است. نمایش رویای تشنگان به نویسندگی حمیدرضا عباسی و کارگردانی ایوب آقاخانی در ده قسمت تولید شد. نمایش چراغی همیشه روشن به نویسندگی یاسمن شکرگزار و کارگردانی محمد پورحسن در 12 قسمت آماده شده است. همچنین ویژهبرنامه زنده رادیویی «گیومه» به صورت ترکیبی - نمایشی ویژه صبحگاه شامل آیتمهای متنوع و مرتبط با دهه اول ماه محرم از رادیو نمایش پخش میشود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر