jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۲۱۱۵ ۱۰ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

همزمان با مرگ مشکوک زن میانسال در خانه‌اش در شرق تهران، شوهر او به عنوان تنها مظنون این پرونده بازداشت شد.

به گزارش جامجم، ساعت 12 و 40 دقیقه روز سهشنبه ششم شهریور امسال یکی از ماموران کلانتری جوادیه تهرانپارس در تماس با بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران از مرگ مشکوک زن 50 سالهای در خانهاش خبر داد. با دستور بازپرس جنایی، تحقیقات در این باره آغازشد. با حضور تیم جنایی پلیس آگاهی تهران در خانه مورد نظر آنها مشاهده کردندکه خون از دهان زن خارج شده و ساعاتی از مرگش میگذرد. شوهرش مدعی بود که او بر اثر گازگرفتگی فوت کرده، اما علائمی که نشان از گازگرفتگی باشد، در محل وجود نداشت.

با توجه به اینکه احتمال میرفت زن میانسال به قتل رسیده باشد، جسد او برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل و شوهرش نیز به عنوان تنها مظنون این پرونده بازداشت شد.

در این مرحله ماموران به تحقیق از همسایهها پرداختند که معلوم شد زن میانسال و شوهرش اختلافهای زیادی با هم داشتهاند و بارها صدای مشاجره و درگیری آنها را شنیدهاند. حتی روز حادثه هم دوباره صدای مشاجره و فریادهای زن همسایه را شنیدهاند.

با مشخص شدن این موضوع روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد. ماموران به تحقیقات از شوهر این زن پرداختند که وی به افسر تحقیق گفت: من و همسرم برسر مسائل مختلف اختلافهایی با هم داشتیم و دعوایمان هم میشد، اما من او را نکشتهام. روز حادثه برای انجام کاری بیرون از خانه رفته بودم. پیش از ظهر که به خانه بازگشتم، چند بار صدایش زدم که پاسخ نداد. زمانی که به یکی از اتاقها رفتم، متوجه شدم بوی گاز میآید و او براثر خفگی ناشی از انتشار گاز فوت کرده است. همسرم مرده بود و من همسایهها و پلیس را خبرکردم.

با تشکیل پرونده قضایی در دادسرای جنایی تهران، تحقیقات از این مرد در اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت برای رازگشایی از مرگ مشکوک زن میانسال ادامه دارد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر