jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۱۶۱۱۳۲   ۰۵ شهريور ۱۳۹۷  |  ۱۰:۱۲

پینگ‌پنگ‌بازان ایران رقبای خود را در مسابقات انفرادی بازیهای آسیایی شناختند.

قرعه انفرادی پینگ پنگ بازان ایرانی مشخص شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سایت فدراسیون تنیس روی میز، قرعه کشی مسابقات انفرادی تنیس روی میز مردان و زنان برگزار شد و چهار ورزشکار ایرانی حاضر در این مسابقات رقبای خود را شناختند.

مسابقات انفرادی در یک جدول ۶۴ نفره حدفی برگزار می شود و در این مسابقات از هر کشور فقط دو ورزشکار مجوز حضور خواهند داشت.

قرعه مردان

نیما عالمیان:
در بازی اول استراحت دارد و بعد با برنده بازی ورزشکاران مالدیو و مالزی بازی دارد.
سپس در صورت پیروزی در این بازی ، احتمالا در مرحله یک هشتم با یو ایدا جین از ژاپن و سپس برای کسب مدال با فان ژندونگ قهرمان جهان از چین بازی دارد.

نوشاد عالمیان:
در بازی اول استراحت دارد بعد با برنده بازی بین ورزشکاران ویتنام و امارات بازی دارد. سپس در صورت پیروزی در این بازی ، احتمالا در مرحله یک هشتم با جیونگ یونگ سیک از کره جنوبی و در صورت پیروزی بر این حریف، برای کسب مدال با وونگ چون تینگ از هنگ کنگ بازی دارد.

قرعه زنان

ندا شهسواری و مهشید اشتری، دو ورزشکار ملی پوش ایرانی در دور اول با قرعه استراحت مواجه شدند و هر دو ورزشکار در بازی دوم با ورزشکارانی از کره شمالی رقابت می‌کنند و در صورت پیروزی در این بازی، با رقبایی از کشورهای ژاپن و کره جنوبی برای مدال رقابت خواهند کرد.

بازی های انفرادی از تاریخ هشتم شهریور آغاز می گردد و تا ۱۰ شهریور ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر