رئیس کلانتری ۱۵۲ خانی آباد گفت: دو سارق سابقه دار در محدوده جنوب تهران توسط ماموران این کلانتری حین سرقت لوازم خودرو شناسایی و دستگیر شدند.
کد خبر: ۱۱۵۷۳۵۰
برادر بزرگتر، سارق را تحویل کلانتری داد

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ محمدحسین هاشمی در گفتگو با میزان گفت: صبح چهارشنبه هفته گذشته بود که ماموران گشت کلانتری به جوان موتورسواری مشکوک شدند که به همراه مرد دیگری در کنار اتومبیل پارک شده‌ای توقف کرده بودند.

وی افزود: هنگامی که ماموران گشت این دو جوان حدودا ۲۶ ساله را تحت نظر می‌گیرند مشخص می‌شود آن‌ها در حال باز کردن لوازمی از خودروی مذکور هستند و هر دو نفر با دیدن ماموران از محل گریزان می‌شوند درحالیکه یک نفر از آن‌ها سوار بر موتورسیکلت بوده و دیگری با پای پیاده از محل دور شده بود.

این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران گشت کلانتری بلافاصله در تعقیب و گریز پلیسی راکب موتورسیکلت را بازداشت می‌کنند که در همان بررسی‌های اولیه مشخص می‌شود او جوانی معتاد بوده و بررسی‌های بعدی مشخص می‌کند این سارق سوابقی همچون شرب خمر، سرقت و حبس به مدت چهار سال در زندان دارد.

وی در ادامه گفت: در حالیکه تلاش برای بازداشت متهم متواری پرونده با بازجویی فنی از سارق بازداشت شده جریان داشت، فردی با مراجعه به کلانتری، متهم تحت تعقیب پرونده را به ماموران تحویل داد و اعلام کرد که امروز صبح در حالیکه برادر کوچکش با وسایل سرقتی وارد خانه شده بود به او معترض می‌شود و به دلیل اینکه برادرش به او قول داده بود دیگر سرقت نرود او را به کلانتری آورده تا تحویل ماموران کلانتری بدهد.

رییس کلانتری ۱۵۲ خانی آباد گفت: هر دو متهم به مقام قضایی معرفی و با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها