jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۵۷۳۵۰   ۱۴ مرداد ۱۳۹۷  |  ۱۳:۰۲

رئیس کلانتری ۱۵۲ خانی آباد گفت: دو سارق سابقه دار در محدوده جنوب تهران توسط ماموران این کلانتری حین سرقت لوازم خودرو شناسایی و دستگیر شدند.

برادر بزرگتر، سارق را تحویل کلانتری داد

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ محمدحسین هاشمی در گفتگو با میزان گفت: صبح چهارشنبه هفته گذشته بود که ماموران گشت کلانتری به جوان موتورسواری مشکوک شدند که به همراه مرد دیگری در کنار اتومبیل پارک شده‌ای توقف کرده بودند.

وی افزود: هنگامی که ماموران گشت این دو جوان حدودا ۲۶ ساله را تحت نظر می‌گیرند مشخص می‌شود آن‌ها در حال باز کردن لوازمی از خودروی مذکور هستند و هر دو نفر با دیدن ماموران از محل گریزان می‌شوند درحالیکه یک نفر از آن‌ها سوار بر موتورسیکلت بوده و دیگری با پای پیاده از محل دور شده بود.

این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران گشت کلانتری بلافاصله در تعقیب و گریز پلیسی راکب موتورسیکلت را بازداشت می‌کنند که در همان بررسی‌های اولیه مشخص می‌شود او جوانی معتاد بوده و بررسی‌های بعدی مشخص می‌کند این سارق سوابقی همچون شرب خمر، سرقت و حبس به مدت چهار سال در زندان دارد.

وی در ادامه گفت: در حالیکه تلاش برای بازداشت متهم متواری پرونده با بازجویی فنی از سارق بازداشت شده جریان داشت، فردی با مراجعه به کلانتری، متهم تحت تعقیب پرونده را به ماموران تحویل داد و اعلام کرد که امروز صبح در حالیکه برادر کوچکش با وسایل سرقتی وارد خانه شده بود به او معترض می‌شود و به دلیل اینکه برادرش به او قول داده بود دیگر سرقت نرود او را به کلانتری آورده تا تحویل ماموران کلانتری بدهد.

رییس کلانتری ۱۵۲ خانی آباد گفت: هر دو متهم به مقام قضایی معرفی و با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر