jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۴۳۶۰۴   ۰۲ خرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

از وقتی که رقابت‌های لیگ برتر به پایان رسیده است شایعات نقل و انتقالاتی آغاز شده است. یکی از بازیکنانی که درباره او زیاد شنیده می‌شود فرشاد احمدزاده است. بازیکنی که می‌گویند قرار است جانشین سروش رفیعی در الخور قطر شود! انتشار این خبر البته با واکنش تندی از سوی برانکو روبه‌رو شده است. سرمربی پرسپولیس که یکی از شرط‌های تمدید قراردادش،حفظ شاکله اصلی تیم و تمدید قرارداد با همه بازیکنان مورد نظرش بود بشدت از این خبر ناراحت است و در گفت‌وگو با مدیران باشگاه عنوان کرده که اصلا راضی به جدایی فرشاد نیست و اجازه نمی‌دهد تا این اتفاق بیفتد. پس از رفتن صادق محرمی و احتمال جدایی محسن مسلمان، برانکو هرگز دوست ندارد تا سومین بازیکن خودش را از دست بدهد،آن هم در شرایطی که پنجره نقل و انتقالات هنوز بسته است و شاید برای پرسپولیسی‌ها باز نشود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر