jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۴۲۸۲۰ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

مرکز امور حقوقی بین‌المللی نهاد ریاست‌جمهوری در اطلاعیه‌ای، سرقت اسناد از نمایندگی ایران در لاهه را تکذیب کرد. در این اطلاعیه آمده است: در بامداد چهارشنبه 28اردیبهشت بخشی از ساختمان اجاری محل استقرار شعبه لاهه مورد سرقت قرار گرفته و مقداری وجوه نقد (کمی بیش از صد هزار یورو) که برای امور جاری شعبه مورد استفاده بوده به سرقت رفته است. این اطلاعیه می‌افزاید: اما سارق یا سارقان کار را ناتمام رها کردند و با به‌جا گذاشتن مقداری از وسایل خود و وجوه سرقتی، محل را ترک کرده‌اند. مسئولان شعبه بلافاصله پس از اطلاع، مراتب را به پلیس گزارش کردند و ماموران پلیس هم در محل حضور یافتند و با بررسی تخصصی و فنی محل و آثار به‌جا مانده از سارقان، گزارش‌های لازم را تهیه و نتیجه را اعلام خواهند کرد. این اطلاعیه می‌افزاید: به موجب بررسی‌هایی که تاکنون انجام شده، بخش بایگانی و اسناد و مدارک شعبه و نیز کامپیوترهای آن مورد سرقت و دستبرد قرار نگرفته است و اخباری که در برخی سایت‌ها در این زمینه منتشر شده مطابق با واقعیت نیست./ ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر