jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۴۱۶۸۹ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

آتش‌سوزی در واحد شماره 700 پی‌وی‌سی شرکت پتروشیمی آبادان با اقدام بموقع آتش‌نشانان مهار شد. محسن کعب عمیر، مدیر روابط عمومی پتروشیمی آبادان گفت: صبح دیروز، دوشنبه این آتش سوزی در واحد قدیمی شماره 700 تولید پی‌وی‌سی شرکت پتروشیمی آبادان رخ داد. واحد ایمنی، بهداشت و محیط‌زیست شرکت برای خاموش کردن آتش بسرعت وارد عمل شد و از سرایت آن به سایر واحدهای تولیدی جلوگیری کرد. وی افزود: تولید فرآورده‌های پتروشیمی در واحدهای مختلف این شرکت از سرگرفته شده و روند تولید ادامه دارد. این آتش‌سوزی تلفات جانی نداشت و کارشناسان در حال بررسی علت آتش‌سوزی و برآورد میزان خسارت هستند.

منابع غیر رسمی از مصدومیت چهار کارگر در این آتشسوزی خبر داده بودند./ ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر