jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۴۱۱۸۹ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

کریم انصاری‌فرد، مهاجم تیم‌ملی با درخشش فوق‌العاده‌ای که در یونان داشت شانس حضور در لیگ‌های معتبر را به دست آورده است.

طبق گزارشهای به دستآمده از آلمان، اشتوتگارت تیمی است که کریم انصاریفرد را برای تقویت خط حمله خود و قرار دادن کنار ماریو گومز میخواهد. هر چند تیم اوترخت هلند نیز علاقهمند به جذب ستاره ایرانی است. باشگاه آلمانی (اشتوتگارت) با نگاهی به آینده میخواهد در کنار ماریو گومز 32 ساله انصاریفرد جوان را قرار دهد و خط حملهاش تقویت شود. طبق این گزارش اشتوتگارت حاضر است شش میلیون یورو برای این انتقال پرداخت کند. همچنین گفته میشود باشگاه بایرن مونیخ هم جزو مشتریان کریم است. البته بعید به نظر میرسد چنین انتقالی عملی شود چراکه بایرنیها معمولا حساسیت زیادی روی خرید بازیکنان خود دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر