jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۳۶۵۱۰   ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

همزمان با کشف جسد زنی جوان در حاشیه رودخانه جاجرود، کارآگاهان اداره دهم پلیس پایتخت رازگشایی از این جنایت را آغاز کردند.

به گزارش جامجم، ساعت 16و30 دقیقه 31 فروردین امسال خانوادهای که برای تفریح به رودخانه جاجرود رفته بودند درحاشیه رودخانه با جسد زنی جوان روبهرو شدند که روسری به دور گردنش گره خورده و آثار ضربههای چاقو روی بدنش وجود داشت. یکی از اعضای خانواده با پلیس تماس گرفت و ماجرا را خبر داد. ماموران کلانتری 146 حکیمیه برای بررسی ماجرا در آنجا حاضر شدند و با یافتن جسد، موضوع را به بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران گزارش دادند. در این مرحله بازپرس جنایی همراه تیمی از ماموران اداره دهم پلیس آگاهی و تیم بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی پایتخت و گروهی از تیم پزشکی قانونی در محل کشف جسد زن جوان حاضر شدند. بررسی تیم جنایی پلیس نشان میداد که فرد کشته شده زنی حدود 25 ساله است که به نظر میرسد در حاشیه رودخانه به قتل رسیده باشد. همچنین معلوم شد او ابتدا با روسری خفه شده و عامل یا عاملان این جنایت با چاقو ضربههایی به بدن او زدهاند که یکی از ضربهها آنقدر عمیق بوده که باعث شکاف در ناحیه شکم وی شده بود. حتی خراشهایی با چاقو روی چهره مقتول دیده میشد. در تحقیقات بعدی معلوم شد از مرگ او کمتر از 24ساعت میگذرد. ماموران اطراف را جستوجو کردند تا شاید مدارکی برای مشخص شدن هویت مقتول پیدا کنند که چیزی به دست نیاوردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر