jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۸۹۷۷ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

یک روزنامه انگلیسی فیلمی از لطیفه، دختر حاکم دبی منتشر کرد که در آن تاکید می‌کند پس از آن که سه سال به‌صورت مخفیانه تحت بازداشت بود، از امارات فرار کرده است.

به گزارش العالم، در ویدئویی که روزنامه دیلی میل منتشر کرد، لطیفه (33 ساله) میگوید سه سال را در زندان به سر برده و پزشکان در بیمارستان برای جلوگیری از سرکشی و نافرمانی وی، به او داروی بیهوشی میدادند. لطیفه ادعا کرد از طریق یک جاسوس فرانسوی به خارج از کشور منتقل شد و او اینک در یک کشتی مقابل سواحل هند است و احتمال میرود از آمریکا درخواست پناهندگی سیاسی کند. وی اعلام کرد یکی از 30 فرزند حاکم دبی است که شش بار ازدواج کرده بود. لطیفه پیش از ترک کشور، ویدئویی درباره علل تمایلش برای فرار از امارات منتشر و مطالب شوکآوری در این خصوص مطرح کرد. علاوه بر این ویدئو، وی مجموعهای از پیامهای صوتی ارسال کرده که طی آنها علل فرار را
توضیح میدهد / مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر