jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۱۲۷۹۰۷   ۱۶ اسفند ۱۳۹۶  |  ۱۳:۳۷

استورمی دنیلز که در ماه های گذشته جنجال زیادی را بوجود آورده بود از دادگاهی در لس‌آنجلس خواست تا توافقنامه وی برای عدم افشای اسرار روابط خصوصی با دونالد ترامپ را بی‌اعتبار اعلام کند.

بازیگر فیلم های مبتذل از ترامپ اقامه دعوی کرد +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، استفانی کلیفورد مشهور به استورمی دنیلز، هنرپیشه فیلم‌های مبتذل از دادگاهی در لس‌آنجلس خواست تا توافقنامه وی برای عدم افشای اسرار روابط خصوصی با دونالد ترامپ را بی‌اعتبار اعلام کند.

وکیل کلیفورد شامگاه سه‌شنبه به وقت محلی با انتشار پیامی در حساب توئیتر خود، ضمن اعلام این خبر متن دادخواست و اسناد ضمیمه آن را منتشر کرد.

روزنامه وال استریت ژورنال در ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ برای اولین بار خبر ارتباط میان این هنرپیشه فیلم‌های مستهجن با ترامپ در سال ۲۰۰۶ را منتشر کرد.

پس از آن مایکل کوهن، وکیل شخصی دونالد ترامپ اعلام کرد از یک ماه پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶، از حساب شخصی خود ۱۳۰ هزار دلار به استورمی دنیلز حق‌السکوت داده و در برابر، با او به توافق رسیده تا راجع به روابط خصوصی‌اش با ترامپ اطلاعاتی منتشر نکند.

کلیفورد و وکیل وی می‌گویند این توافق صرفا از سوی مایکل کوهن پذیرفته شده و شخص دونالد ترامپ آن را تایید نکرده است.

علاوه بر استورمی دنیلز، یک هنرپیشه دیگر فیلم‌های مبتذل و یک مدل پیشین مجله «پلی‌بوی»، گفته بودند که با دونالد ترامپ رابطه داشته اند.

کاخ سفید تاکنون واکنشی به انتشار خبر طرح دعوی از سوی وکیل کلیفورد نشان نداده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها