jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۶۹۰۲ ۱۳ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مرد شروری که به اتهام قتل و کلکسیونی از جرایم سیاه بازداشت شده بود دیروز در دادگاه انقلاب استان کرمان محاکمه شد .

به گزارش میزان، احمد قربانی، رئیس شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی کرمان گفت: این متهم یکی از اشرار مسلح معروف وخطرناک منطقه جنوب استان کرمان است که طی یکسری اقدامات اطلاعاتی توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در مخفیگاهش شناسایی و بازداشت شد. متهم تحت عناوین محاربه و افساد فیالارض تحت محاکمه قرار گرفته و به تعداد زیادی از جرائم خود اقرار صریح داشت.

وی افزود: متهم سالهای متمادی با جرائمی از جمله قتل عمد، آتشسوزی، گروگانگیری، آدمربایی، سرقتهای مسلحانه، ایراد ضرب و جرح عمدی و اخاذی در منطقه رعب و وحشت ایجاد کرده بود. همچنین او چند فقره قتل عمد و غارت اموال مردم رادر کارنامه سیاه خود به ثبت رسانده است. دستگیری این شرور مسلح منجر به رضایتمندی عمومی از دستگاه قضایی و مراجع امنیتی شده است. دیروز ( شنبه) این متهم در دادگاه انقلاب محاکمه شد. بزودی حکم قضایی درباره این زندانی شرور صادر خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر