jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۲۸۳۶ ۲۸ بهمن ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

درحالی که پیش از این تصور می‌شد حسین ماهینی جزو بازیکنانی است که در پایان فصل قراردادش با پرسپولیس به پایان می‌رسد، این چنین نیست. فهرست 11 نفره بازیکنانی که در پایان فصل قراردادشان با پرسپولیس به پایان می‌رسد پیش از این در رسانه‌ها منتشر شده بود.

مصاحبههای حسین ماهینی درباره شروط بازیکنان برای تمدید قرارداد هم این تصور را به وجود آورد که ماهینی قراردادش رو به پایان است و برای تمدید قرارداد خواهان مشخص شدن برخی شرایط است. این در حالی است که مشخص شد مصاحبههای این بازیکن برای تعیین تکلیف سایر بازیکنان بوده و خودش با پرسپولیس قرارداد دارد.

ماهینی پس از بازگشت از ملوان به پرسپولیس قرارداد خود را سه ساله تمدید کرد و تا پایان لیگ هجدهم با پرسپولیس قرارداد دارد. وکیل ماهینی در گفتوگویی درباره قطعی یا مشروط بودن قرارداد سال بعد این بازیکن گفت: این قرارداد قطعی است و او تا پایان لیگ هجدهم بازیکن پرسپولیس است.

با این شرایط خیال پرسپولیسیها و برانکو میتواند برای فصل آینده راحت باشد. این اتفاق در حالی رخ داده است که هفته قبل نیز شجاع خلیلزاده یکی دیگر از ارکان دفاعی پرسپولیس قرارداد خودش را با پرسپولیس تمدید کرد و با توجه به این که سید جلال هم با پرسپولیس قرارداد دارد، میتوان گفت آنها در خط دفاعیشان مشکلی نخواهند داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر