jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۱۶۹۱   ۲۴ بهمن ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

منچستریونایتد با ژوزه مورینیو در حالی به نیوکاسل در ورزشگاه سنت جیمز پارک باخت که این مربی پرتغالی هیچ‌گاه در این ورزشگاه پیروز نشده است.

حتی زمانی که مورینیو در سالهای اول حضورش در چلسی به این ورزشگاه میرفت نمیتوانست برنده باشد تا همگان ورزشگاه سنت جیمز پارک را قتلگاه مورینیو بدانند. این طلسم روز یکشنبه هم شکسته نشد و ژوزه مورینیو چهارمین باخت خودش را هم در سنت جیمز پارک تجربه کرد. او البته سهبار موفق شده با تساوی این ورزشگاه را ترک کند. شکست سرمربی منچستریونایتد برابر رافائل بنیتس همچنین ششمین شکست او برابر مربی اسپانیایی بود. مورینیو فقط به گواردیولا بیشتر از بنیتس باخته است. 9 شکست در کارنامه ژوزه مورینیو برابر گواردیولاست و در حال حاضر شش شکست در کارنامه این سرمربی برابر بنیتس ثبت شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرط اول رفع تحریم‌ها

شرط اول رفع تحریم‌ها

درباره برجام و چگونگی مواجهه با آن راهکارهای مختلفی در نظر گرفته شده اما نکته اصلی این است که مجلس شورای اسلامی قانونی را تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها به تصویب رساند و از سوی شورای نگهبان هم مورد تایید قرار گرفته است و نوع مواجهه ما با برجام باید دقیقا منطبق با مفاد قانون تصویب شده از سوی مجلس باشد.

کف مطالبات ایران

کف مطالبات ایران

آمریکا برای بازگشت به برجام باید تمام تحریم‌ها علیه ایران را لغو کند چرا که بدون لغو تحریم‌ها بازگشت معنایی ندارد، همان‌طور که رهبری تاکید داشتند ابتدا همه تحریم‌ها لغو شده و پس از آن باید خواستار بازگشت به برجام باشند.

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

تجربه گذشته نشان داده هرگاه جمهوری‌ اسلامی ایران در مقابل آمریکا دچار ضعف و تردید شده آنها به بدترین شکل علیه ایران رفتار کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر