jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۱۹۳۰۹   ۱۵ بهمن ۱۳۹۶  |  ۰۸:۵۰

هر هفته که می گذرد بیشتر به قهرمانی سرخ ها در این فصل از رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران نزدیک می شویم. پرسپولیس هم اکنون از 22 مسابقه 51 امتیاز دارد و مقتدرانه صدرنشین است. این تیم چند امتیاز دیگر بگیرد تا قهرمان لیگ برتر شود؟

پرسپولیس برای قهرمانی چند امتیاز دیگر می خواهد؟

به گزارش جام جم آنلاین ، پرسپولیس بهترین قهرمانی تاریخش را در پیش دارد، بهترین و سریع ترین قهرمانی تاریخ. سرخ ها بدون شک قهرمان این فصل هستند اما این تیم برای اینکه به مقام قهرمانی این فصل برسد چند امتیاز دیگر لازم دارد؟

سرخپوشان در هفته بیست و دوم پانزدهمین پیروزی خود را جشن گرفتند و با احتساب ۶ تساوی توانستند به ۵۱ امتیاز برسند؛ ۵۱ امتیازی که از حداقل حدنصاب قهرمانی ۶ امتیاز بالاتر است.

در تورنمنت‌های دوره‌ای حداقل امتیازی که می‌تواند ضامن قهرمانی یک تیم باشد، تعداد بازی ضربدر ۲ بعلاوه یک است. یعنی در هفته بیست و دوم یک لیگ اگر تیمی به امتیاز ۴۵ برسد به حدنصاب قهرمانی دست پیدا کرده است. در لیگ ۱۶ تیمی که در ۳۰ هفته برگزار می‌شود، هر تیمی به امتیاز ۶۱ برسد می‌تواند قهرمانی‌اش را تضمین کند. اکنون پرسپولیس 51 امتیاز دارد، یعنی حداکثر 10 امتیاز دیگر تا قهرمانی، شاید هم کمتر!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها