مرد جوان که به اتهام قتل سه برادر تحت تعقیب پلیس بود، با مخفی شدن در میان گله گوسفندان هم نتوانست خود را از دید پلیس مخفی کند. متهم در این مدت ازدواج کرده و زندگی مخفیانه‌ای را شروع کرده بود.
کد خبر: ۱۱۱۱۷۳۶
مخفی شدن قاتل 3 برادر در میان گله گوسفندان

به گزارش جام‌جم، رسیدگی به این پرونده از آبان 93 و به دنبال گزارش درگیری مسلحانه در شهرستان خرامه در دستور کار پلیس قرار گرفت. با حضور ماموران در محل درگیری مشخص شد درگیری بین عشایر منطقه‌ جوی امیرین رحمت‌آباد رخ داده بود. در این درگیری سه برادر با شلیک گلوله به قتل رسیده و عاملان این درگیری گریخته بودند. هشت مرد جوان به عنوان عاملان این درگیری مرگبار شناسایی شدند و تحت تعقیب قرار گرفتند.

سردار احمدعلی گودرزی، فرمانده انتظامی استان فارس در این باره به جام‌جم گفت: تحقیقات برای دستگیری متهمان این پرونده آغاز شد و با تلاش ماموران پلیس، هفت نفر از عواملی که در این درگیری مسلحانه حضور داشتند، شناسایی و دستگیر شدند. درجریان بازجویی از متهمان مشخص شد عامل اصلی این درگیری، بعد از جنایت به محلی نامعلوم گریخته است. به این ترتیب تحقیقات برای شناسایی و دستگیری متهم آغاز شد، این درحالی بود که هیچ اطلاعی از مخفیگاه او در دست نبود. تحقیقات در این‌باره ادامه داشت تا این‌که پس از سه سال ماموران توانستند ردی از متهم فراری به دست بیاورند.

وی درخصوص دستگیری متهم فراری پس از گذشت سه سال گفت: در جریان بررسی‌ها مشخص شد متهم فراری در این مدت ازدواج کرده و صاحب فرزند نیز شده و در منطقه‌ اسماعیل‌آباد کربال شهرستان خرامه در یک دامداری زندگی مخفیانه‌ای رادر پیش گرفته است.

رئیس پلیس استان فارس در ادامه اضافه کرد: تیمی از ماموران نیروی انتظامی با هماهنگی قضایی راهی محل موردنظر شده و به این ترتیب عملیات دستگیری وی آغاز شد. اقوام و آشنایان متهم با ایجاد سروصدا و درگیری با ماموران قصد داشتند متهم را فراری دهند. ماموران با ورود به دامداری و جست‌وجوی محل، متهم را درحالی که خود را میان گله‌ گوسفندان پنهان کرده بود و قصد داشت از این طریق دوباره پا به فرار بگذارد شناسایی و دستگیر کردند.

در حال حاضر تحقیقات از متهم در پلیس آگاهی ادامه دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها