jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۷۸۲۰ ۰۹ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

محمدجواد آذری‌جهرمی، وزیر ارتباطات درباره اجرای مرحله بعدی رجیستری گوشی‌ها گفت: با خاتمه یک ماه از آغاز فاز دوم، رجیستری برای برندهای اندرویدی پرطرفدار آغاز می‌شود که امیدوارم در همان 45 روزی که وعده داده‌ایم، تمام گوشی‌ها پوشش داده شود. جهرمی درباره گوشی‌های ایفون نیز افزود: پیش از اجرای رجیستری 5درصد گوشی‌های آیفون در شبکه ثبت شده بود که اکنون بیش از 55 درصد گوشی‌های آیفونی که در شبکه وزارت ارتباطات فعال می‌شود همگی ثبت شده است، به صورتی که براساس آمار گمرک، واردات گوشی‌های اپل نسبت به قبل از اجرای طرح رجیستری 600درصد رشد کرده که براساس دوره اجرایی شدن، نشانه موفقیت طرح است. / خانه ملت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر