jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۰۵۹۹۲   ۰۳ دی ۱۳۹۶  |  ۲۱:۲۰

ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر موفق شدند در یک عملیات ویژه و با تعقیب و شلیک، اتومبیل قاچاقچیان ماده مخدر را متوقف و یک کیلو و نیم «گل» را کشف و ضبط کنند.

تعقیب و گریز پلیس تهران با فروشندگان مواد مخدر +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در حاشیه طرح جمع آوری معتادان پرخطر گفت: نیروهای ما در پایگاه دوم مبارزه با مواد مخدر غرب تهران از طریق گزارشات مردمی متوجه باند شش نفره ای شدند که در غرب تهران به صورت منسجم و سازمان یافته شده اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر گل می کنند.

وی افزود: مراقبت و شناسایی کاملی در این زمینه صورت گرفت و در یکی از طرح مراقبت ها متوجه شدیم عوامل باند بیش از یک کیلو و نیم مواد مخدر از نوع «گل» را بسته بندی کرده اند و قرار است با یک ماشین مدل بالا آن را توزیع کنند.

سرهنگ محمد بخشنده ادامه داد: تعقیب این ماشین در دستور کار ماموران نیروهای پایگاه دوم قرار گرفت؛ ماموران ما به خودروی مورد نظر دستور ایست دادند اما این ایست، مورد توجه قرار نگرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران افزود: بر اثر بی توجهی به فرمان ایست، پلیس برابر قانون به کار گیری سلاح، به سوی خودرو شلیک کرد و راننده را از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار داد.

این مقام انتظامی ادامه داد: در این تعقیب و گریز، یک کیلو و نیم مواد مخدر گل به صورت پک شده، ضبط و توقیف شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر