jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۴۹۷۷ ۳۰ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

نماینده مردم شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر در مجلس گفت: آلودگی هوای عسلویه بسیار بالاست و مشکلاتی را برای سلامت مردم در این منطقه ایجاد کرده است.

سکینه الماسی از آمار بالای سقط جنین و سرطان در بین اهالی پیرامونی صنعت نفت و گاز خبر داد و تصریح کرد: نسل نخبه کشور جذب این صنایع می‌شوند و قطعا آلودگی‌ها تاثیر خود را بر نخبه‌ها و سرمایه‌های انسانی می‌گذارد و در سوی دیگر نیز در بین مردم و اهالی شهرستان عسلویه، آمار سقط جنین و سرطان رو به افزایش است. وی با اشاره به این‌که مواد زائد رها شده صنعت در محیط بعضا فاقد بو، مزه، رنگ و اثرات سوزشی و خارشی روی پوست انسان است،‌ گفت: کارشناسان بدون تخصص و فناوری قادر به شناسایی این مواد نیستند و باید اداره حفاظت محیط‌زیست عسلویه به پیشرفته‌ترین و به‌روزترین دستگاه‌های شناسایی آلودگی‌های محیطی مجهز شود./ مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر