jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۴۹۷۷   ۳۰ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

نماینده مردم شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر در مجلس گفت: آلودگی هوای عسلویه بسیار بالاست و مشکلاتی را برای سلامت مردم در این منطقه ایجاد کرده است.

سکینه الماسی از آمار بالای سقط جنین و سرطان در بین اهالی پیرامونی صنعت نفت و گاز خبر داد و تصریح کرد: نسل نخبه کشور جذب این صنایع می‌شوند و قطعا آلودگی‌ها تاثیر خود را بر نخبه‌ها و سرمایه‌های انسانی می‌گذارد و در سوی دیگر نیز در بین مردم و اهالی شهرستان عسلویه، آمار سقط جنین و سرطان رو به افزایش است. وی با اشاره به این‌که مواد زائد رها شده صنعت در محیط بعضا فاقد بو، مزه، رنگ و اثرات سوزشی و خارشی روی پوست انسان است،‌ گفت: کارشناسان بدون تخصص و فناوری قادر به شناسایی این مواد نیستند و باید اداره حفاظت محیط‌زیست عسلویه به پیشرفته‌ترین و به‌روزترین دستگاه‌های شناسایی آلودگی‌های محیطی مجهز شود./ مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها